DOPRAVA ZDARMA nad 1.500 Kč. Doručujeme také na Slovensko (doprava zdarma nad 60 Euro).

O nás

TRADICE VÝROBY PAŠTIK, POMAZÁNEK A KONZERVOVANÝCH MASOVÝCH VÝROBKŮ

 

Konzervované výrobky Čongrády vycházejí z rodinné receptury, kterou vytvořil dědeček Zuzany - Štefan Čongrády. Několikaleté zkušenosti z vesnických zabijaček mu umožnily vyrábět domácí paštiky, pomazánky a masové konzervy s vyváženou chutí a hlavně ze skutečného masa. 

       

My jsme navázali na jeho zkušenosti a již více než 10 let přinášíme na stoly našich zákazníků výrobky pouze z přírodních ingrediencí.

Přesně takové, jako byste si je udělali sami doma. Věříme v poctivost řemesla, a proto celá výroba prochází našima rukama – od příjmu masa až po zabalení a dodání konečnému zákazníkovi.

Pečlivě si vybíráme dodavatele, abychom měli záruku, že jsou všechna masa českého původu.

Chuťový zážitek je pro nás nesmírně důležitý, stejně jak samotné balení a prezentace výrobků. Jsme tu pro vás, pro naše zákazníky, abychom zachovali tradice a chutě také pro další generace.

   

Výroba našich paštik a masových výrobků probíhá v Ležkách v Ústeckém kraji.

Náš československý tým spolupracujekvalitními českými chovateli a dodavateli, aby ve výsledku vznikly chutné a kvalitní paštiky a konzervované výrobky. U nás byste zbytečně hledali syntetické konzervanty a aditíva.

 %C4%8Congr%C3%A1dy%20v%C3%BDroba%20-%20konfitovanie   

Čongrády výrobky vyrábíme klasickým způsobem tepelné konzervace – termosterilace. Proto můžeme s čistým svědomím říct, že se jedná o přírodní výrobky, bez lepku.

Bez obav můžete dopřát to nejlepší i svým dětem. Ani celiaci nepřijdou zkrátka.

ČoNGRÁDY JSOU:

  • Bez lepku
  • Vyráběny z lokálních surovin
  • Certifikované výrobky Dolního Poohří  

V nabídce máme 15 produktů rozdělených do 5 řad KLASIK, RETRO, GURMÁN, DELIKATES a SÁDLO. 

Klasik    

Naše 3 produkty Játrová paštika, Vepřové maso ve vlastní šťávě a Kachní paštika s uzenými kachními prsy, získaly prestižní ocenění KLASA. Toto ocenění si zaslouží pouze ty nejpoctivější a nejkvalitnější výrobky. Značka KLASA je udělována ministrem zemědělství již od roku 2003.Logo KLASA umístěné na obalech výrobků pomáhá zákazníkům v orientaci při jejich nákupu. Díky pečlivému předvýběru tak mají zákazníci jistotu, že vybrali správně.

  

Jsme hrdí, že další dva z našich produktů se mohou pyšnit prestižním oceněním "Potravina z kraje Přemysla Oráče" v kategorii Masné výrobky tepelně opracované II. Tyto oceněné lahůdky jsou Bůčková paštika s chilli a Játrová paštika se sušenými švestkami.

 

Každé ocenění je pro nás velkou událostí a radostí. No větší radost pociťujeme, když jste spokojeni vy, naši drazí zákazníci. 

 

Vnučka Štefana Čongrádyho Zuzana s manželem Tomášem

 

Tomáš Babinec v podcastu Made in Cast

 

 

 

VIDEO Cesty k úspěchu