(≧▽≦) VELIKONOCE (≧▽≦) JSOU ZDE CO NEVIDĚT. MÁTE UŽ DOBROTU NA VELIKONOČNÍ STŮL? POJDTĚ SI VYBRAT NĚJAKOU CHUTNOU ČONGRÁDY LAHŮDKU.

O nás

TRADICE VÝROBY PAŠTIK, POMAZÁNEK A KONZERVOVANÝCH MASOVÝCH VÝROBKŮ

 

Konzervované výrobky Čongrády vycházejí z rodinné receptury, kterou vytvořil dědeček Zuzany - Štefan Čongrády. Několikaleté zkušenosti z vesnických zabijaček mu umožnily vyrábět domácí paštiky, pomazánky a masové konzervy s vyváženou chutí a hlavně ze skutečného masa. 

  

My jsme navázali na jeho zkušenosti a již 10 let přinášíme na stoly našich zákazníků výrobky pouze z přírodních ingrediencí.

Přesně takové, jako byste si je udělali sami doma.

Věříme v poctivost řemesla, a proto celá výroba prochází našima rukama – od příjmu masa až po zabalení a dodání konečnému zákazníkovi.

Pečlivě si vybíráme dodavatele, abychom měli záruku, že jsou všechna masa českého původu.

Chuťový zážitek je pro nás nesmírně důležitý, stejně jak samotné balení a prezentace výrobků.

Jsme tu pro vás, pro naše zákazníky, abychom zachovali tradice a chutě také pro další generace.

   

 Výroba našich paštik a masových výrobků probíhá v Ležkách v Ústeckém kraji.

Náš československý tým spolupracujekvalitními českými chovateli a dodavateli, aby ve výsledku vznikly chutné a kvalitní paštiky a konzervované výrobky.

U nás byste zbytečně hledali syntetické konzervanty a aditíva.

 %C4%8Congr%C3%A1dy%20v%C3%BDroba%20-%20konfitovanie   

Čongrády výrobky vyrábíme klasickým způsobem tepelné konzervace – termosterilace. Proto můžeme s čistým svědomím říct, že se jedná o přírodní výrobky, bez lepku.

Bez obav můžete dopřát to nejlepší i svým dětem. Ani celiaci nepřijdou zkrátka.

ČoNGRÁDY JSOU:

Bez lepku

Vyráběny z lokálních surovin

Certifikované výrobky Dolního Poohří   

V nabídce máme 15 produktů rozdělených do 5 řad KLASIK, RETRO, GURMÁN, DELIKATES a SÁDLO. 

Klasik    

V roce 2020 naše tradiční játrová paštika oslnila svým lahodným složením i samotné porotce ve Velké Británii a získala významné ocenění v podobě jedné hvězdy GREAT TASTE 2020. Letos k ní přibylo další prestižní ocenění značka KLASA, to si zaslouží jenom ty nejpoctivější a nejkvalitnější výrobky. Značka KLASA je udělována ministrem zemědělství již od roku 2003. A nejen Játrová paštika se pyšní oceněním značky KLASA, ale další naše skvělé produkty. Z Retro řady Vepřové maso ve vlastní šťávě a z prémiové řady Kachní paštika s uzenými kachními prsy. Logo KLASA umístěné na obalech výrobků pomáhá zákazníkům v orientaci při jejich nákupu. Díky pečlivému předvýběru tak mají zákazníci jistotu, že vybrali správně.

        

Každé ocenění je pro nás velkou událostí a radostí. No větší radost pociťujeme, když jste spokojeni vy, naši drazí zákazníci. 

Říká se, že pro člověka není nic lepšího, než dělat to, co ho v životě baví. A nás baví nejvíc výroba paštik a konzervovaných masných výrobků.

Vnučka Štefana Čongrádyho Zuzana s manželem Tomášem

Tomáš Babinec v podcastu Made in Cast

 

VIDEO Cesty k úspěchu