DOPRAVA ZDARMA nad 1.500 Kč. Doručujeme také na Slovensko (doprava zdarma nad 60 Euro).

Luncheon Meat – Skvělá pochoutka na léto

Taky milujete opékaní v přírodě, grilovaní nebo burgery? Zkuste tedy tradiční pochoutku a budete hlavním šéfkuchařem do konce sezóny!

V minulosti byl v našich kuchyních jako doma. Náš Luncheon Meat je vyrobený jen z kvalitního vepřového masa, které doplňuje trocha hovězího. K tomu čerstvě namletý pepř, sůl a klasika je na světe. Jednoduše pořádně masitý a lahodný.

Lančmít nebo Luncheon Meat zaručeně patří k létu. Máme pro Vás pár skvělých tipů. Najděte si ten svůj.

 LUNCHEON MEAT A OPÉKÁNÍ

   

Taky jste milovníci venkovních „opékaček“? Teplý podvečer, voňavá tráva, ohniště, rodina nebo přátelé horlivě čekající na pochoutky. Kdo by nemiloval tuto atmosféru.

Zkuste kromě buřtů tentokrát Luncheon Meat a věřte, že se stane součástí každého vašeho opékání. Tak si ho zamilujete!

Postačí ho vyndat z plechovky a nakrájet na hrubší kolečka. Napíchnout na jehlici a nezapomenete není kam spěchat. Opékání je malý rituál, který potřebuje čas. Ideální pouze nad žhavými uhlíky a pozor nevkládáme přímo do plamenů, až na samý konec na pár sekund pro pravou barvu a chuť!  Tak co, měli byste na takový Luncheon Meat chuť?

Luncheon Meat a grilovÁní

Bez posedávaní venku až dlouho do večera a grilovaní si léto neumíme přestavit. K tomu pár přátel, rodina, sousedi, a hlavně veselá atmosféra. Častokrát nečekané a skvělé akce, na které budete vzpomínat ještě i v zimě. Připravte se na ně.

Žádné nakládání masa do láku den předem není nutné. Snadnější to už nemůže být.

Luncheon Meat stačí pokrájet na silnější kroužky a hned s ním na gril. Opékáme z obou stran do zlatova a pak stačí doplnit na gril zeleninu jakou milujete. Třeba za nás cuketa, paprika, lilek, červená cibule nebo žampióny. Pak už postačí jenom salát a skvělé jídlo máte za pár minut na stole.

Do grilovaní přátelé!

Lunčburger 

lunch 9

Proti šťavnatému burgeru nemá hlad žádnou šanci. Ohromit můžete i pořádným a poctivým Lunch Meatom ala Lunčburgrem.

Luncheon Meat nakrájíme na silnější kroužky a opečeme do zlata z obou stran. Bulky jemně opečeme z rozkrájené strany a vrstvíme. Na opečenou bulku přidáme omytý a osušený špenát, pokapeme kyselou smotanou, přidáme opečený Luncheon Meat a rozdrobíme sýr s modrou plísní. Přidáme na kolečka nakrájenou cibuli, a nakonec posypeme oříšky.  

Opět skvělá a rychlá varianta tohoto pokrmu.

Tak co, která varianta je nejbližší vašim chutím? Nebo máte váš vlastní tip s touhle dobrotou?  

Podělte se s námi a my ji rádi vyzkoušíme a zveřejníme.

VYBERTE SI Z NAŠÍ NABÍDKY

Přejeme vám dobrou chuť! Tým Čongrády

Sledujte nás 

#congrady