DOPRAVA ZDARMA nad 1.500 Kč. Doručujeme také na Slovensko (doprava zdarma nad 60 Euro). Od 1. do 14.7. relaxujeme a nabíráme síly. Vaše objednávky budeme vyřizovat s malým zpožděním. Děkujeme za pochopení.
 

Dárkové balení KLASIK Kolekce 3 lahodných paštik Čongrády KLASIK v dárkové krabičce

 
Kolekce 3 lahodných paštik KLASIK v dárkové krabičce. Ideální dárek pro milovníky kvalitních masitých produktů. 
 

Bůčková, Játrová a Škvarková jsou jako domácí paštiky. Bohatá chuť a kvalitní suroviny. Vzpomínka na časy našich rodičů a prarodičů.

Je držitelem prestižního ocenění značka KLASA, uděleno ministrem zemědělství. To si zaslouží jenom ty nejpoctivější a nejkvalitnější výrobky. 

Spolehněte se na dárek, který zaručeně vykouzlí chuťový zážitek!

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
18.7.2024
379 Kč
338,39 Kč bez DPH
   
Kategorie Dárkovky
 

Tradice ČongrádYČongrády-WEB-ikony-výhodyproduktů_1

Konzervované výrobky Čongrády vycházejí z rodinné receptury. V čem náš dědeček začal, my již 10 let pokračujeme a z velkého díku se jeho jméno vyjímá na našem každém výrobku. 

Paštiky, masové výrobky, sádlo a škvarky značky Čongrády jsou vyrobeny pouze z přírodních ingrediencí, s vyváženou chutí, a hlavně ze skutečného a kvalitního masa. Poctivé a trvanlivé. Přesně takové, jako byste si udělali sami doma. Bez obav je můžete dopřát svým dětem a celiaci si také nepřijdou zkrátka.

Jsme držitelem ocenění Great Taste, Regionální potravina, Klasa, Potravina z kraje Přemysla Oráče a certifikace výrobků Dolního Poohří. Ocenění nás vždy potěší, ale co je pro nás nejdůležitější jste vy, naši drazí zákazníci. Pro vás i pro další generace tu zachováváme do budoucna naše chutě a tradice. Nechte si chutnat.

 

SET OBSAHUJE

Bůčková paštika 190g

  • Paštika s vysokým obsahem libového, šťavnatého masa v kombinaci se zeleninou a kořením.
  • Složení: vepřové maso min.65 % (CZ), vepřové sádlo (CZ), rajčatový protlak (rajčata, sůl), hořčice  (pitná voda, horčičné semínko, ocet kvasný lihový, cukr, jedlá sůl, koření), cibule, jedlá sůl,  mletý pepř.

Játrová paštika 190g 

  • Paštika z jater a slaniny s čerstvě opraženou cibulí, muškátovým oříškem, trochou majoránky a čerstvě namletého pepře. Ocenění KLASA 2022.
  • Složení: vepřové sádlo min. 38 % (CZ), vepřová játra min. 30 % (CZ), vepřové maso min. 25 % (CZ), cibule, jedlá sůl, česnek, směs koření

Škvarková pomazánka 180g

  • Přesně taková, jak ji vyrábí děda Štefan Čongrády - hořčice, cibule, česnek a kapie. Užijte si tuto kombinaci v naší škvarkové pomazánce. 
  • Složení:vepřové škvarky min. 60%, vepřové škvařené sádlo, hořčice (pitná voda, hořčičné semínko, ocet kvasný lihový, cukr, sedlá sůl, koření), kapie, cibule, jedlá sůl, česnek, mletý pepř. 

Paštiky doporučujeme konzumovat při pokojové teplotě a před podáváním promíchat, aby se propojily všechny chutě. Po otevření je nutné skladovat v ledničce a do 2 dnů zkonzumovat.

Rozměr dárkového boxu: 315x95x93 mm.