DOPRAVA ZDARMA nad 1.500 Kč. Doručujeme také na Slovensko (doprava zdarma nad 60 Euro).
Akce Náš tip Efekt lupa
 • 1 z 13
 

Chalupář

 

Chalupář - 12 kusová dávka zabijačkových paštik Klasik a masových konzerv Retro v té nejvyšší kvalitě a chuti, nejen pro chalupáře. Samozřejmě za zvýhodněnou cenu.

Pochutnejte si na klasických zabijačkových paštikách "játrovka", "bůčkovka" a "škvarkovka". Tyto 3 naše receptury pocházejí od našeho dědečka Čongrádyho, zkušeného řezníka, který je na vesnických zabijačkách vyráběl. Těšili se velké oblibě tehdy a těší se oblibě i nyní. Set jsme doplnili o masové konzervy Hovězí s česnekem, oceněným Vepřovým masem ve vlastní šťávě a retro návratem v podobě božského Lunchmeatu. Toto trio vám dokáže vykouzlit skvělý oběd do pár minut. 

To samozřejmě vše vynásobte dvěma, protože v našem balení naleznete každou chuť 2x. Protože někdy jedna opravdu nestačí. No a co se týče kvality, tak na tu si opravdu silně potrpíme a přinášíme vám na stoly výrobky jen z těch nejkvalitnějších surovin a jedinečnými recepturami. O trvanlivost také nemusíte mít obavu, naše výrobky mají 24 měsíční záruku.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
30.5.2024
Běžná cena 1 260 Kč
Ušetříte 121 Kč (–9 %)
Měrná cena 94,92 Kč / 1 ks
1 139 Kč
1 016,96 Kč bez DPH
   
Kategorie SPECIÁLKY
 

Tradice ČongrádYČongrády-WEB-ikony-výhodyproduktů_1

Konzervované výrobky Čongrády vycházejí z rodinné receptury. V čem náš dědeček začal, my již 10 let pokračujeme a z velkého díku se jeho jméno vyjímá na našem každém výrobku. 

Paštiky, masové výrobky, sádlo a škvarky značky Čongrády jsou vyrobeny pouze z přírodních ingrediencí, s vyváženou chutí, a hlavně ze skutečného a kvalitního masa. Poctivé a trvanlivé. Přesně takové, jako byste si udělali sami doma. Bez obav je můžete dopřát svým dětem a celiaci si také nepřijdou zkrátka.

Jsme držitelem ocenění Great Taste, Regionální potravina, Klasa, Potravina z kraje Přemysla Oráče a certifikace výrobků Dolního Poohří. Ocenění nás vždy potěší, ale co je pro nás nejdůležitější jste vy, naši drazí zákazníci. Pro vás i pro další generace tu zachováváme do budoucna naše chutě a tradice. Nechte si chutnat.

SET OBSAHUJE

2x Játrová paštika – ocenění Klasa

 • Hmotnost: 2× 190 g
 • Složení: vepřové sádlo min. 38 %, vepřová játra min. 30 %, vepřové maso min. 25 %, cibule, jedlá sůl, česnek, směs koření

 2x Bůčková paštika

 • Hmotnost: 2× 190 g
 • Složení: vepřové maso min.65 %, vepřové sádlo, rajčatový protlak (rajčata, sůl), hořčice  (pitná voda, horčičné semínko, ocet kvasný lihový, cukr, jedlá sůl, koření), cibule, jedlá sůl,  mletý pepř 

2x Škvarková pomazánka

 • Hmotnost: 2× 180 g
 • Složení: vepřové škvarky min. 60%, vepřové škvařené sádlo, hořčice (pitná voda, hořčičné semínko, ocet kvasný lihový, cukr, sedlá sůl, koření), kapie, cibule, jedlá sůl, česnek, mletý pepř.

Vepřové maso ve vlastní šťávě 

 • Hmotnost: 2× 300 g
 • Složení: vepřové maso 97 %, jedlá sůl

Hovězí maso s česnekem 

 • Hmotnost: 2× 300 g
 • Složení: hovězí maso 90 %, hovězí tuk, jedlá sůl, česnek 0,2 %

Luncheon meat 

 • Hmotnost: 2× 300 g
 • Složení: vepřové maso 70 %, hovězí maso 17 %, vepřové sádlo, vepřová kůže, jedlá sůl

Skladování: Uzavřenou konzervu skladujte při teplotě od 5–30 °C. Po otevření skladujte v ledničce do 10 °C a spotřebujte do 2 dnů.