Máj ✿❀, lásky čas aneb láska ♥ prochází i žaludkem, tak mlsejte bez výčitek.. ☞ Expedice zboží v ÚTERÝ (uzávěrka v pondělí 9h), ve ČTVRTEK (uzávěrka středa 9h) a v PÁTEK (uzávěrka čtvrtek 9h)
  • 1 z 4
 

Set LANDCRAFT & ČONGRÁDY

 

Naprosto speciální kombinace paštik Čongrády a vermutů Landcraft, která umožňuje vyniknout použitým ingrediencím i kvalitě zpracování. Jedinečné vermuty jsou v Landcraftu přímo připraveny a vyrobeny k našim paštikám. Výsledkem je báječná chuťová kombinace dvou produktů.

 

699 Kč
577,69 Kč bez DPH
Kategorie DÁRKOVÉ SETY PAŠTIK
Položka byla vyprodána...
 

Kachní paštika s uzenými kachní prsy & vermut Duckmuth
Tato paštika v sobě skrývá celou kachnu a několik dní příprav a práce. Kachní prsa naložíme do solného láku, pak je citlivě zaudíme, přidáme k nim zbytek masa z kachny, kachní játra, vyškvařené kachní sádlo, česnek a paštika s jedineční chutí je na světe! Skvěle doplní těžší červená vína a bylinné destiláty. Právě pro tuto paštiku v Landcraftu připravili jedinečný vermut Duckmuth, vyrobený přímo k téhle kachní paštice. Jeho základem je frankovka v bio kvalitě, ke které jsou přidané byliny macerované ve svařené vínovici. Ucítíte v něm šalvěj, řebříček, puškvorec nebo výluh z bedrníku. Pelyněk pravý, který je zásadní vermutovou bylinou, mu dodává jemnou hořkost na konci. O sladkost se postará jihočeský med. 
 
Trhaná kachna & vermut Superpommeau
To nejlepší z kachny se nachází v této paštice. Konfitovaná kachna provoňená majoránkou, dochucená solí a pepřem. K ní v Landcraftu připravili skvělý likér Superpommeau. Likér, na jehož počátku byl jablečný mošt z posledních, nejzralejších jablek. Tři dny a tři noci pomalu vařený na otevřeném ohni. Během této doby získal kouřové aroma, začal karamelizovat, ale hlavně se z něj odpařila polovina vody, čímž se zkoncentrovali cukry i kyseliny. Po vystydnutí se redukcí dolihoval jablečnou pálenkou a výsledek byl uložený na rok do sudu.

 

Set obsahuje:

  • Kachní paštika s uzenými kachní prsy (150g) - kachní prsa naložené v solném láku, zauzené, přidané ostatní maso z kachny, kachní játra, vyškvařené kachní sádlo, česnek.
  • Duckmuth (100ml)  - vermut vyladěný speciálne ke kachní paštice, jehož základem je víno obohacené o výluh z pelyňku a čtyř dalších bylin s přídavkem medu. Alkohol: 17,4%.
  • Trhaná kachna (150 g) - konfitovaná kachna provoněná majoránkou, dochucená solí a pepřem.
  • Superpommeau (100 ml) -  tři dni vařený jablečný mošt, který je po odpaření poloviny vody dolihovaný jablečnou pálenkou a uložený na rok do dubových sudů. Alkohol: 14,8%.

Paštiky doporučujeme konzumovat při pokojové teplotě a před podáváním promíchat, aby se propojily všechny chutě. Po otevření je nutné skladovat v ledničce a do 2 dnů zkonzumovat. 

Rozměr dárkového boxu: 255x370x96 mm