DOPRAVA ZDARMA nad 1.500 Kč. Doručujeme také na Slovensko (doprava zdarma nad 60 Euro).
  • 1 z 3
 

Set LANDCRAFT & ČONGRÁDY

 

Naprosto speciální kombinace paštik Čongrády a vermutů Landcraft, která umožňuje vyniknout použitým ingrediencím i kvalitě zpracování. Jedinečné vermuty jsou v Landcraftu přímo připraveny a vyrobeny k našim paštikám. Výsledkem je báječná chuťová kombinace dvou produktů.

 

Dostupnost Skladem
654 Kč
540,50 Kč bez DPH
   
Kategorie Dárkovky
 

Tradice ČongrádYČongrády-WEB-ikony-výhodyproduktů_1

Konzervované výrobky Čongrády vycházejí z rodinné receptury. V čem náš dědeček začal, my již 10 let pokračujeme a z velkého díku se jeho jméno vyjímá na našem každém výrobku. 

Paštiky, masové výrobky, sádlo a škvarky značky Čongrády jsou vyrobeny pouze z přírodních ingrediencí, s vyváženou chutí, a hlavně ze skutečného a kvalitního masa. Poctivé a trvanlivé. Přesně takové, jako byste si udělali sami doma. Bez obav je můžete dopřát svým dětem a celiaci si také nepřijdou zkrátka.

Jsme držitelem ocenění Great Taste, Regionální potravina, Klasa, Potravina z kraje Přemysla Oráče a certifikace výrobků Dolního Poohří. Ocenění nás vždy potěší, ale co je pro nás nejdůležitější jste vy, naši drazí zákazníci. Pro vás i pro další generace tu zachováváme do budoucna naše chutě a tradice. Nechte si chutnat.

POPIS

Kachní paštika s uzenými kachní prsy & vermut Duckmuth

Tato paštika v sobě skrývá celou kachnu a několik dní příprav a práce. Kachní prsa naložíme do solného láku, pak je citlivě zaudíme, přidáme k nim zbytek masa z kachny, kachní játra, vyškvařené kachní sádlo, česnek a paštika s jedineční chutí je na světe! Skvěle doplní těžší červená vína a bylinné destiláty. Právě pro tuto paštiku v Landcraftu připravili jedinečný vermut Duckmuth, vyrobený přímo k téhle kachní paštice. Jeho základem je frankovka v bio kvalitě, ke které jsou přidané byliny macerované ve svařené vínovici. Ucítíte v něm šalvěj, řebříček, puškvorec nebo výluh z bedrníku. Pelyněk pravý, který je zásadní vermutovou bylinou, mu dodává jemnou hořkost na konci. O sladkost se postará jihočeský med. 

Trhaná kachna & vermut Superpommeau

To nejlepší z kachny se nachází v této paštice. Konfitovaná kachna provoňená majoránkou, dochucená solí a pepřem. K ní v Landcraftu připravili skvělý likér Superpommeau. Likér, na jehož počátku byl jablečný mošt z posledních, nejzralejších jablek. Tři dny a tři noci pomalu vařený na otevřeném ohni. Během této doby získal kouřové aroma, začal karamelizovat, ale hlavně se z něj odpařila polovina vody, čímž se zkoncentrovali cukry i kyseliny. Po vystydnutí se redukcí dolihoval jablečnou pálenkou a výsledek byl uložený na rok do sudu.

SET OBSAHUJE

  • Kachní paštika s uzenými kachní prsy (170g) - kachní prsa naložené v solném láku, zauzené, přidané ostatní maso z kachny, kachní játra, vyškvařené kachní sádlo, česnek.
  • Duckmuth (100ml)  - vermut vyladěný speciálne ke kachní paštice, jehož základem je víno obohacené o výluh z pelyňku a čtyř dalších bylin s přídavkem medu. Alkohol: 17,4%.
  • Trhaná kachna (170 g) - konfitovaná kachna provoněná majoránkou, dochucená solí a pepřem.
  • Superpommeau (100 ml) -  tři dni vařený jablečný mošt, který je po odpaření poloviny vody dolihovaný jablečnou pálenkou a uložený na rok do dubových sudů. Alkohol: 14,8%.

Paštiky doporučujeme konzumovat při pokojové teplotě a před podáváním promíchat, aby se propojily všechny chutě. Po otevření je nutné skladovat v ledničce a do 2 dnů zkonzumovat. 

Rozměr dárkového boxu: 255x370x96 mm