Máj ✿❀, lásky čas aneb láska ♥ prochází i žaludkem, tak mlsejte bez výčitek.. ☞ Expedice zboží v ÚTERÝ (uzávěrka v pondělí 9h), ve ČTVRTEK (uzávěrka středa 9h) a v PÁTEK (uzávěrka čtvrtek 9h)
  • 1 z 4
 

Set REPUBLICA

 

Lahodný třtinový rum plné a nasládlé chuti a tmavě jantarové barvy si nejlépe vychutnáte s výběrem paštik Čongrády. V dárkovém balení naleznete jelení, králičí a kachní paštiku. 

1 200 Kč
991,74 Kč bez DPH
Kategorie DÁRKOVÉ SETY PAŠTIK
Položka byla vyprodána...
 

Set obsahuje:

  • Kachní paštika s uzenými kachními prsy (150 g) kachní paštika v sobě skrývá celou kachnu a několik dní příprav a práce. Kachní prsa na několik dní naložíme do solného láku, pak je citlivě zaudíme, přidáme k nim zbytek masa z kachny, kachní játra, vyškvařené kachní sádlo, česnek – a paštika s jedinečnou chutí je na světě! Skvěle doplní těžší červená vína a bylinné destiláty. 
  • Jelení paštika se sušenými švestkami (150 g) snoubí kvalitní zvěřinu ze šumavských lesů se sušenými švestkami macerovanými v červeném víně Pinot Noir. Velký obsah jeleního masa dělá z této paštiky kvalitní delikatesu.
  • Králičí paštika s tymiánem (150 g), králík s tymiánem opilý Ryzlinkem rýnským. I takto bychom mohli popsat králičí paštiku, v níž se spojuje práce moravských vinařů a českých farmářů. Králičí maso je výborná a zdravá surovina, která dnes na našich stolech bohužel chybí. I tohle je cesta, jak navrátit králičí maso zpátky do denního jídelníčku.
  • Rum Božkov Republica (0,7 l) 38 % alc., první třtinový rum z Božkova v sobě spojuje pečlivě vybrané rumy o stáří až 8 let ze čtyř zemí Karibiku – Nikaragui, Dominikánské republiky, Barbadosu a Jamajky a příjemně sladkou chutí s tóny vanilky, sušeného ovoce a oříšků.

    Paštiky doporučujeme konzumovat při pokojové teplotě a před podáváním promíchat, aby se propojily všechny chutě. Po otevření je nutné skladovat v ledničce a do 2 dnů zkonzumovat.

    Rozměr dárkového boxu: 255x370x96 mm