• 1 z 2
 

Set PREMIUM

 

Elegance, svěžest a plnost chutí. Tak by se dal charakterizovat tenhle set s Champagne Beaumont des Crayéres s prémiovou řadou paštik Čongrády. Dopřejte svým známým nebo obchodním partnerům to nejlepší, protože si to jistě zaslouží.

1 300 Kč
1 074,38 Kč bez DPH
   
Kategorie DÁRKOVÉ SETY
 

Set obsahuje:

  • Champagne Beaumont des Crayéres Grande Reservé Brut 0,75 l, 12% alc., výhradně z oblasti Epernay. Směs ze tří sklizní zaručuje, že jeho kvalita je vždy stálá. Toto velkolepé světoznámé šampaňské, ověnčené řadou medailí a mezinárodních uznání za kvalitu je zlatě žluté s jemnými pravidelnými bublinkami. Příjemná chuť královské hrušky a grapefruitu.

  • Trhaná kachna (150 g) je to nejlepší z kachny. Konfitovaná kachna provoněná majoránkou, dochucená solí a pepřem. Vynikající s čerstvou bagetou a vínem, v ideálním případě se sklenkou pravého Champagne.

  • Jelení paštika se sušenými švestkami (150 g) snoubí kvalitní zvěřinu ze šumavských lesů se sušenými švestkami macerovanými v červeném víně Pinot Noir. Velký obsah jeleního masa dělá z této paštiky kvalitní delikatesu.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.