Máj ✿❀, lásky čas aneb láska ♥ prochází i žaludkem, tak mlsejte bez výčitek.. ☞ Expedice zboží v ÚTERÝ (uzávěrka v pondělí 9h), ve ČTVRTEK (uzávěrka středa 9h) a v PÁTEK (uzávěrka čtvrtek 9h)
 • 1 z 7
 

Set KLASIK

 

Tenhle set je skvělou kombinací středně těžkého vína Delheim Shiraz/ Cabernet Sauvignon s výběrem našich paštik Čongrády řady KLASIK. Víno s velkým dozvukem na konci výborně pracuje s chutěmi jednotlivých masných pochoutek.

770 Kč
636,36 Kč bez DPH
   
Kategorie DÁRKOVÉ SETY PAŠTIK
 

Set obsahuje:

   • Delheim Shiraz/Cabernet Sauvignon 0,75 l., 13,5% alc., jasně rubínově červené barvy. Aroma zralých sladkých moruší, švestek a borůvek, podložené jemnými pikantními tóny.

   • Bůčková paštika (190 g) s vysokým obsahem libového, šťavnatého masa v kombinaci se zeleninou a kořením.

   • Játrová paštika (190 g) z jater a slaniny s čerstvě opraženou cibulí, muškátovým oříškem, trochou majoránky a čerstvě namletého pepře.

   • Škvarková pomazánka (180 g) z mletých škvarků se sádlem, česnekem a solí, ale i něco navíc, dodávající výraznější chuť.

    Paštiky doporučujeme konzumovat při pokojové teplotě a před podáváním promíchat, aby se propojily všechny chutě. Po otevření je nutné skladovat v ledničce a do 2 dnů zkonzumovat.

            Rozměr dárkového boxu: 255x370x96 mm.