Máj ✿❀, lásky čas aneb láska ♥ prochází i žaludkem, tak mlsejte bez výčitek.. ☞ Expedice zboží v ÚTERÝ (uzávěrka v pondělí 9h), ve ČTVRTEK (uzávěrka středa 9h) a v PÁTEK (uzávěrka čtvrtek 9h)
Tip Efekt lupa
  • 1 z 4
 

Set GURMÁN

 

Pro skutečné gurmány, kteří si rádi dopřejí něco navíc. Řada paštik Čongrády v sobě snoubí klasickou chuť paštik s přídavkem něčeho navíc. To vše doplňuje vynikajíci a intenzivní rubínově červené víno Alma Andina Cabernet Souvignon s vůní červeného ovoce a vanilky.chuti je víno šťavnaté s jemnými sladkými tříslovinami.

.

990 Kč
818,18 Kč bez DPH
   
Kategorie DÁRKOVÉ SETY PAŠTIK
 

Set obsahuje:

  • Alma Andina Cabernet Sauvignon 0,75 l., 13,0% alc., složení 100% Cabernet Souvignon, intenzivní rubínově červené barvy. Vůně: červené ovoce a vanilka, chuť: šťavnatá se sladkými tříslovinami. 

  • Játrová paštika paštika se sušenými švestkami (170 g) získala díky přidaným švestkám delikátní a ojedinělou chuť. Ideální ve spojení s toasty a červeným vínem.

  • Bůčková paštika s chilli (170 g) zajímavá a ostřejší varianta bůčkové paštiky. Pro labužníky, kteří mají rádi ostřejší chuť zcela určitě to pravé.

  • Paštika s husími játry se sečuánským pepřem (170 g) je neobvyklou kombinací husích jater, koření, bylinek a brandy, vytvářející jemnou paštiku exotické chutí. Gurmánský skvost.

 

      Paštiky doporučujeme konzumovat při pokojové teplotě a před podáváním promíchat, aby se propojily všechny chutě. Po otevření je nutné skladovat v ledničce a do 2 dnů zkonzumovat.

        Rozměr dárkového boxu: 255x370x96 mm