Recenze

Za reference a recenze děkujeme našim obchodním partnerům a zákazníkům.

Reference

Dárek z Farmy.cz / Ovoce do práce.cz

"Dobroty Čongrády patří dlouhodobě k nejoblíbenějším produktům v našich Dárcích z Farmy, skvěle chutnají, krásně vypadají a dělají velkou parádu. Našim zákazníkům nabízíme jen ty nejlepší produkty od českých výrobců,které jsou vyrobené kvalitně a s láskou a to vše produkty Čongrády na 100% splňují.

Spolupráce s panem Babincem je velice příjemná, firmu Čongrády velmi rádi doporučujeme."

Jana Bínová - zakladatelka Dárek z farmy.cz / Ovoce do práce.cz

Farma Vraňany

"S firmou Čongrády spolupracujeme již čtvrtým rokem a jsme moc rádi, že můžeme našim zákazníkům nabízet tyto kvalitní a chutné produkty.

Rok od roku se nám daří prodávat větší množství a to také díky tomu, že se snažíme se zákazníky komunikovat o kvalitě výrobků s možností ochutnání. Díky krásnému designu jsou tyto výrobky také skvělou volbou pro ty, kteří chtějí svým blízkým darovat jedlý dárek plný chutí.

Spolupracovat s firmou Čongrády je pro nás radost, stojí za ní tým příjemných lidí. Věříme, že i nadále se nám bude dařit šířit dobré a kvalitní produkty této značky."

Dagmar Hančová - majitelka Farma Vraňany s.r.o.

FOODIN CATERING CZ s.r.o.

"Výrobky Čongrády dáváme již třetím rokem do dárkových balíčků pro naše klienty, kteří si tyto produkty opravdu oblíbili. Svědčí o tom i fakt, že jich každým rokem objednáváme více a více. Letos jsme je ještě zařadili i do sortimentu našeho nového Bistra a i zde je o Čongrády opravdu zájem. Máme radost, že jsme našli dodavatele, který má kvalitní zboží, s hezkými obaly a navíc i se skvělými službami. S Ivetou Rybáčkovou, která nás má na starosti je totiž radost spolupracovat. Děkujeme. "

Petra Pavičová, zakladatelka
Foodin - podpora lokálních producentů

AKTIN.CZ

"Produkty značky Čongrády jsou velmi kvalitní a chutné. Nejen proto si je oblíbili i zákaznici na našem e-shopu. Vkusný design skleniček a konzerv z nich dělá také pěkný dárek pro jakoukoli příležitost. Za příznivou cenu dostanete skvělý výrobek z poctivého složení. Za značkou stojí velmi milí a ochotní lidé. Značku Čongrády tedy mohu doporučit nejen kvůli vynikajícím produktům, ale také jako příjemnou obchodní spolupráci."

Barbora Urbánková, Purchasing specialist, Vilgain s.r.o.

GRIZLY.CZ

"S produkty Čongrády máme skvělou zkušenost a naši zákazníci si je velmi oblíbili. Výrobní procesy navazují na tradiční a poctivé postupy pana Štefana Čongrády a v nových krásných obalech vracejí do domácností tradiční paštiky, masové konzervy i pomazánky. Výrobky nemají jen krásný zevnějšek, přírodní a poctivé složení zaručuje skvělou chuť a tak značku vřele doporučujeme! Grizly.cz"

Karolína Fabiánová - brand manager

grizly

OD-FARMÁŘE.CZ

S firmou Čongrády spolupracujeme již dlouhou dobu a nemůžu si je vynachválit. Výborná komunikace, rychlost dodání a péče o své B2B partnery je naprosto bezchybná. Jejich výrobky jsou naprosto famózní a ještě skvěle vypadají. Co je velkou výhodou, že výrobky nemusí být skladovány v lednici. Firma je velmi inovativní. A tak se vždy těším s jakou novinkou zase přijdou. Jsem vděčná, že s vámi můžeme spolupracovat.

Michaela Vedralová, manager obchodu Od-farmáře


HELLUKABEL CZ s.r.o.

„.. letos jsem učinila dvě objednávky u dodavatele Čongrády.
Nejprve jsme s kolegyní degustovaly (to bylo těžké, vše bylo vynikající). Nakonec jsme vybraly 2 výrobky: trhanou kachnu a hovězí na česneku, ... jako ňamky do dárkových tašek pro naše zákazníky. Následně ještě těsně před Vánocemi jsme se rozhodly podarovat i naše zaměstnance .. takže ještě jedna urgentní objednávka s prosbou o krátký dodací termín. Lidičky z Čongrády (Delius s.r.o.) nám ochotně vyšli vstříc.
Mám z naší spolupráce prima pocit, vyhovuje mi komorní rodinný a přátelský přístup a obecně komunikace s nimi. Tudíž díky, líbí se mi Váš koncept, o kvalitě a "ňamóznosti" Vašich výrobku nemluvě :)“

Kateřina Kšírová, sales & marketing, Helukabel CZ s.r.o.

 ODMACHACKU.CZ

"S produkty "Čongrády" mám letitou zkušenost - známe se z Plzeňských farmářských trhů, kde jsem už před lety ochutnala... a zamilovala se. Čerstvý chléb a paštika (já miluju jemnou kuřecí a bůčkovou s chilli) je kombinace, kterou si ráda dopřeji. Když jsem pak pro náš krámek plný dobrot vybírala dodavatele, byly pro mne tyhle výrobky jasnou volbou. A teď vidím, kolika lidem chutnají. Vrací se k nám, aby si je objednali, nikdy se u nás dlouho neohřejí. Spolupráce s panem Babincem je příjemná, zboží dostáváme dle naší potřeby včas. Doporučuji tedy jak na Váš stůl, tak na Vaše pulty."

Helena Macháčková, Od Macháčků s.r.o.

 

FAJNŠMEKR:

"S firmou Čongrády spolupracujeme už léta. Ve vršovickém obchodě Fajnšmekr nabízíme zejména jejich skvělé paštiky. Těší se u nás velké oblibě a skvěle se párují k našim vínům. Fanoušky Čongrády paštik jsou i ti nejmenší fajnšmekři, kteří mají ty nejmlsnější jazýčky."

Kristina Špryňarová Gotteltová - Fajnšmekr – Pitná vína

www.fajnsmekr.com

Zákaznické recenze

"Vaše vepřovky jsou vážně mega luxusní, jako od mého táty :-) Moc díky, že je vyrábíte." Tomáš

"Celkově máte velmi chutné a kvalitní zboží. Obaly výrobků velmi zdařilé. Esteticky lahodí oku. Chválí celá rodina. Ještě jednou děkuji a časem určitě objednám další výrobky. Super a díky." Emil 

"Vážím si Vaší práce a moc Vám fandím!! Váš e-shop mám v "záložkách",a kdykoliv potřebuji masové delikatesy spoléhám na Vás!! pro mě jste č.1" Martin

"Před vánocemi jsme s manželkou navštívili Prahu a při procházce po Náplavce jsme narazili na Váš stánek, kde jsme si koupili některé Vaše výrobky a byli jsme unešení chutí a kvalitou Vašich výrobků, za což bych Vám rád touto cestou poděkoval. Je to už hodně let zpátky, co jsem si pochutnal na paštice a trhaná kachna byla naprosto fantastická."  Marek 

"Čongrády si prostě zamilujete, hlavně výborný luncheonmeat" - Jiří

"Konečně kvalitní konzervy, kde je maso." - Lucka

"Velmi dobrý internetový obchod. Kvalitní konzervy pro milovníky hor." - Jana

"Solidní jednání, kvalitní zboží." - Pavel

"Moc dobré a kvalitní výrobky. Rychlé dodání." - Vladimira

"Nakupuji zde už pravidelně. Kvalitní zboží. Luncheon meat je naprosto nepřekonatelný. Jsem zvědavá na paštiky, které jsem si objednala poprvé."  - Monika

Krásné plechovky s etiketou, hezky zabaleno v kartonové krabici, za me super! - Michaela

"Rychlé a bezproblémové dodání objednaného zboží. Výrobky byly velmi chutné." - Olga

 

Čongrády Ověřeno zákazníky