POMOC UKRAJINĚ

pomoc ukrajine congrady

Jsme potravináři a myslíme si, že je naší povinností a nejen dobrou vůlí pomoct v téhle nelehké a nejisté době, která nastala v Ukrajině. Chceme přispět tím, co bude vždy potřebné - trvanlivým potravinami. Koupí jedné vepřovky, nebo i celého kartonu vepřovek (12 ks) podpoříte výrobu konzervovaného Vepřového masa ve vlastní šťávě, které my vyrobíme a humanitární organizace ADRA se postará o to, aby se tyto výrobky dostali na místo, kde je to nejvíc potřeba, kde lidi řeší svoji existenci. Vaší podporou přímo pomůžete vyrobit toho víc. Zapájejí se naši dodavatelé, obchodní partneři, zákazníci. Přidejte se taky. Přečtěte si také oficiální vyjádření majitele Tomáše Babince na našem blogu
 
Každé zrnko písku tvoří poušť. Společně dokážeme víc. 
 
 

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

   
 • Vepřovka pro Ukrajinu Doprava zdarma 8594174651408
  Vepřovka pro Ukrajinu
  Koupí Vepřového masa ve vlastní šťávě 300 g podpoříte výrobu vepřovek, které darujeme společně s humanitární organizací ADRA  na pomoc lidem z Ukrajiny.  Výrobek fyzicky nedostanete domů. My se postaráme o výrobu a humanitární organizace ADRA se postará, aby výrobky dorazily k těm, kteří tuhle pomoc potřebují a využijí. Děkujeme, že pomáháte společně s námi zmenšovat následky okupace na Ukrajině. 

  86,96 Kč bez DPH
  100 Kč / ks
 • Karton vepřovek pro Ukrajinu Doprava zdarma 8594174651409
  Karton vepřovek pro Ukrajinu

  Koupí kartonu Vepřového masa ve vlastní šťávě 300 g podpoříte výrobu vepřovek, které darujeme společně s humanitární organizací ADRA  na pomoc lidem z Ukrajiny.  Výrobky fyzicky nedostanete domů. My se postaráme o výrobu a humanitární organizace ADRA se postará, aby výrobky dorazily k těm, kteří tuhle pomoc potřebují a využijí. Děkujeme, že pomáháte společně s námi zmenšovat následky okupace na Ukrajině. 


  869,57 Kč bez DPH
  1 000 Kč / ks

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem